Загальні положення та умови (ОПУ) для договорів

1) ця угода регулює права та обов’язки сторін у зв’язку з використанням Платформи www.liveexcurs.com .

2) платформою www.liveexcurs.com управляють:

Live Excurs

Aleestrasse 36 a,

8590 Romanshorn,

Switzerland

E-Mail: contact@liveexcurs.com

www.liveexcurs.com

(далі Live Excurs)

3) користувач визначається як кожен, хто відкриває обліковий запис на веб-сайті www.liveexcurs.com, наприклад, з наміром подивитися онлайн екскурсію по місту (відео) на платформі або купує онлайн екскурсію. Далі користувачі, а також ділові партнери іменуються учасниками.

4) Кожен, хто відкриває обліковий запис B2B на сайті www.liveexcurs.com, вважається бізнес-партнером. Бізнес партнери це гіди, екскурсоводи, Туристичні агентства, туроператори, готелі і всі хто беруть участь в процесі організації та продажу онлайн екскурсій. Надалі ділові партнери разом з користувачами будуть іменуватися учасниками.

5) наступні умови застосовуються з моменту введення користувачем або діловим партнером даних для відкриття облікового запису на www.liveexcurs.com.

6) реєструючись на сайті www.liveexcurs.com , учасник прямо і беззастережно погоджується з цими умовами.

7) при реєстрації учасники повинні заявити, що вони прочитали і зрозуміли ці умови і приймають їх, поставивши галочку у відповідному полі. Для всіх учасників, які реєструються на сайті www.liveexcurs.com, застосовуються виключно ці умови та договори, навіть якщо використання або доступ здійснюються за межами Швейцарії.

8) Правила, що відхиляються від цих Загальних умов, зокрема, положення та умови учасників, цим категорично відкидаються. Якщо Учасник не приймає ці Умови, використання веб-сайту заборонено.

 

Зміна умов
1) Live Excurs має право змінити зміст цих умов за згодою учасників, якщо ця зміна є розумною для учасників з урахуванням інтересів Live Excurs. Live Excurs повідомить учасників про зміну умов електронною поштою на адресу, вказану учасником, не пізніше ніж за 2 тижні до зміни.

2) згода на зміну ОПУ вважається даною, якщо Учасник не заперечує проти зміни або не розриває договір протягом одного місяця після отримання повідомлення про зміну.

3) Live Excurs зобов’язується інформувати учасників про можливості заперечення та скасування, терміни та юридичні наслідки, особливо щодо пропущеного заперечення.

4) у випадку, якщо Учасник заперечує проти зміни умов використання, Live Excurs має право припинити членство з виняткових причин.

III. Передача прав за цією Угодою

Live Excurs може передати свої права та обов’язки за цим Договором третій компанії, наприклад, іноземній компанії або дочірній компанії (передача договору). У разі передачі договору учасник має право розірвати договір, вступає в силу з дня передачі.

 

Послуга
А. Послуги для користувачів

1) користувачі можуть дивитися платні онлайн екскурсії по місту у вигляді відеороликів на платформі www.liveexcurs.com

а) послуга Live Excurs включає лише надання доступу до відповідного відео через відеоплеєр, інтегрований у платформу.

б) Live Excurs є постачальником послуг хостингу для цього контенту. За контент несе відповідальність фізична або юридична особа, яка його розповідає і показує на місці проведення екскурсії і робить доступним в рамках сервісу.

2) Live Excurs також організовує екскурсії по місту на місці. При цьому користувачі можуть забронювати місцеві екскурсії по місту з гідами на платформі Live Excurs. Live Excurs виступає лише посередником між користувачами і місцевими гідами. Live Excurs жодним чином не є стороною договору між гідом і Користувачем, за винятком випадків, коли Live Excurs сама проводить екскурсії по місту на місці. Live Excurs явно не проводить екскурсії містом на місці.

 

Б. послуги діловим партнерам

1) ділові партнери можуть увійти на платформу Live Excurs. За певну плату вони можуть забронювати онлайн екскурсію.

А) онлайн екскурсія передбачає проведення екскурсії в прямому ефірі на платформі Live Excurs

б) ділові партнери можуть зробити придбані індивідуальні онлайн екскурсії доступними для своїх клієнтів або третіх осіб через індивідуальне гіперпосилання або код ваучера. Якщо ці особи згодом отримають доступ до послуги, використовуючи індивідуальне гіперпосилання або код ваучера, вони (як користувачі) зможуть безкоштовно подивитися відповідне відео. Кількість учасників на одній онлайн екскурсії придбаної партнером обмежується учасниками, обумовленими в описі до індивідуальних екскурсій.

в) Ціна за онлайн екскурсію вказана в окремому прайс-листі.

2) ділові партнери також можуть розміщувати рекламу свого бізнесу на платформі www.liveexcurs.com і на потоковому мовленні онлайн екскурсії. Умови цієї пропозиції залежать від окремого прейскуранта та будь-яких індивідуальних угод у текстовій формі між діловим партнером та Live Excurs .

 

Дозволи та обмеження
А. для користувачів

1) відповідно до цієї відповідності та чинного законодавства користувачі можуть отримувати доступ до Сервісу та використовувати його у тій формі, яка йому надана. Вони можуть переглядати контент для особистого некомерційного використання.

2) однак використання сервісу має певні обмеження. Не допускається наступне:

а) здійснювати доступ, відтворювати, завантажувати, поширювати, передавати, відображати, продавати, ліцензувати, змінювати, адаптувати або іншим чином використовувати будь-яку частину Сервісу або контенту, крім (а) способом, дозволеним сервісом; або (б) з попередньої письмової згоди Live Excurs і, якщо є, відповідних власників авторських прав; або (c) в межах, дозволених чинним законодавством.

3) будь-які права, прямо не надані користувачам у цій угоді, залишаються за Live Excurs або відповідними правовласниками. Це означає, наприклад, що, користуючись послугою, користувачі не купують жодних авторських прав чи інших прав інтелектуальної власності на вміст, до якого вони отримують доступ. Це також стосується торгових марок, що використовуються або відображаються в сервісі.

Б. для ділових партнерів

1) ділові партнери набувають разом з переглядами тільки право для користувачів на безкоштовний перегляд куплених онлайн екскурсій. Ділові партнери не набувають ніяких прав на самі онлайн екскурсії.

2) Термін дії онлайн екскурсії закінчується протягом 12 годин з моменту проведення онлайн екскурсії. (онлайн екскурсія залишається доступною в запису 12 годин після її проведення)

3) Якщо відео, яке записалося після проведення онлайн екскурсії, буде передчасно видалено з платформи, термін дії записаного відео, закінчиться без компенсації.

 

Екскурсії по місту на місці
1) Договір на екскурсії по місту за посередництвом Live Excurs укладається між Користувачем і гідом по місту тільки в тому випадку, якщо Live Excurs не проводить екскурсії по місту на місці.

2) якщо компанія Live Excurs не проводить екскурсії містом на місці, вона не несе відповідальності за екскурсії містом на місці. Особливо не за якість і виконання туру. Користувачі також не мають жодних претензій до Live Excurs на відшкодування витрат, якщо заброньована екскурсія містом не відбудеться.

 

VII. Реєстрація аккаунта

1) при реєстрації онлайн-аккаунта учасники можуть управляти і зберігати інформацію про себе і своїх екскурсій, а також дані своєї адреси, банківські реквізити і, можливо, інформаційний бюлетень.

2) коли учасники реєструються для такого облікового запису, вони несуть відповідальність за забезпечення правдивого і повного надання їх Особистих даних, необхідних для реєстрації. Учасники зобов’язані зберігати конфіденційність своїх особистих даних доступу і не надавати їх неавторизованим третім особам. Live Excurs зобов’язується зберігати свої дані конфіденційно і не передавати їх неавторизованим третім особам. Додаткову інформацію про захист даних можна знайти в політиці конфіденційності за адресою https://www.liveexcurs.com/politika-konfidenczijnosti/

3) реєстрація безкоштовна. Кожен учасник має право вести тільки один обліковий запис. Live Excurs залишає за собою право видалити кілька реєстрацій, а також зробити зауваження, заблокувати без компенсації, видалити або змінити зміст зареєстрованих користувачів, які порушують справжні ОПУ або індивідуальні угоди.

4) Live Excurs не зобов’язана приймати реєстрацію учасника.

5) Передача облікового запису учасника категорично заборонена.

 

VIII. Умови оплати / перевірка кредитоспроможності

1) Замовлення, як правило, підлягають негайній оплаті.

2) покупець має можливість оплатити замовлення платіжними засобами, зазначеними на сайті або в процесі оформлення замовлення. Вони можуть час від часу змінюватися і залежати від конкретної країни. Крім того, Live Excurs залишає за собою право не пропонувати певні способи оплати в конкретних індивідуальних випадках і посилатися на інші способи оплати, які використовуються нами (наприклад, для захисту нашого кредитного ризику тільки ті методи, які відповідають відповідному кредитному рейтингу). Учасник Live Excurs прямо уповноважений проводити перевірки кредитоспроможності на свій розсуд і при необхідності передавати для цієї мети дані клієнта третім особам.

3) вибираючи спосіб оплати, учасник авторизує платіж або шляхом введення даних кредитної картки, або даних доступу Постачальника платіжних послуг. Клієнт уповноважує Live Excurs приймати або збирати платежі відповідним чином. У разі повернення платежу Live Excurs має право на відшкодування відповідних витрат і комісій за банківську обробку. Крім того, Live Excurs не несе відповідальності за будь-які комісії або інші суми, які емітент картки або Ваш банк можуть стягувати з вас в результаті обробки вашого платежу відповідно до Вашого замовлення.

4) якщо учасники платять кредитною карткою або альтернативним способом оплати, Live Excurs залишає за собою право перевірити дійсність картки, перевірити параметри доступності для збору та адресні дані, а також попросити авторизацію у емітента картки або оплату. провайдер. Крім того, Учасник підтверджує, що кредитна картка дійсна, а введені платіжні дані правильні. Якщо в оплаті буде відмовлено, Live Excurs залишає за собою право скасувати замовлення. У цьому випадку Live Excurs негайно зв’яжеться з учасником.

5) у разі оплати за рахунком (передоплата) учасник отримає рахунок з платіжною квитанцією по електронній пошті. Оплата повинна бути здійснена за допомогою платіжного чека протягом періоду оплати, зазначеного в рахунку. Якщо оплата не здійснена у встановлений термін, Live Excurs має право стягнути з учасника витрати за кожне нагадування в розмірі не менше 50,00 Швейцарських франків та інші витрати, пов’язані зі збором, а також законні відсотки за прострочення платежу. Якщо виникне необхідність ініціювати стягнення боргу, Live Excurs може стягувати додаткову плату за обробку в розмірі не менше 200 швейцарських франків.

Інструкція по відкликанню
А. Право на відкликання

Учасники мають право розірвати цей договір протягом чотирнадцяти днів без пояснення причин. Термін відкликання становить чотирнадцять днів з дня укладення договору. Щоб скористатися своїм правом на вихід, учасники повинні повідомити нам (Live Excurs, Aleestrasse 36A, 8590 Romanshorn, електронна пошта: contact@liveexcurs.com) ясним заяву (наприклад, лист або електронний лист, відправлений поштою) про своє рішення вийти з цього Договору. Для цієї мети вони можуть використовувати додану форму відкликання моделі, але це не є обов’язковим. Для дотримання періоду виходу учасникам достатньо надіслати повідомлення про здійснення права виходу до закінчення періоду виходу.

 

Наслідки відкликання
Якщо учасники вийдуть з цієї Угоди, ми відшкодуємо їм всі отримані від них платежі, включаючи витрати на доставку (за винятком будь-яких додаткових витрат, понесених в результаті вибору учасниками способу доставки, відмінного від найдешевшого стандартного способу доставки, пропонованого нами). , негайно і не пізніше чотирнадцяти днів з дати отримання нами повідомлення про ваш вихід з цієї Угоди. Ми будемо використовувати для цього відшкодування ті ж засоби оплати, які ви використовували для початкової транзакції, якщо з вами прямо не обумовлено інше; ні в якому разі з них не буде стягуватися плата за це повернення.

Спеціальне повідомлення
Клієнт прямо погоджується з тим, що Live Excurs приступить до виконання договору до закінчення періоду скасування. Учасник усвідомлює, що він / вона втрачає право на відкликання з початком виконання договору.

Зразок форми відкликання
Якщо учасники бажають розірвати договір, вони можуть зробити це, використовуючи довільну форму відкликання.

Термін дії права використання та припинення дії
1) Термін дії договору між Live Excurs та учасником не обмежений. Воно може бути розірвано в будь-який час і без дотримання терміну з боку учасника або Live Excurs.

2) для скасування необхідно відправити повідомлення на електронну пошту contact@liveexcurs.com

3) особливе право на припинення дії та передачу у власність третім особам: Live Excurs також має право припинити роботу платформи www.liveexcurs.com , пропонованих на ній послуг або їх частин, передачу у власність третім особам без попереднього повідомлення і без компенсації. У тій же мірі право використання члена припиняється автоматично або продовжується.

Право на базу даних
Зміст і матеріали, які можна переглянути на сайті http://www.liveexcurs.com, являють собою базу даних, захищену авторським правом. Забороняється приймати або редагувати дану базу даних в її структурі повністю або частково без згоди Live Excurs

 

XII. Повинність

1) Live Excurs несе відповідальність у разі порушення своїх власних зобов’язань, що випливають із справжніх ОПУ і заснованих на них договірних відносин, за шкоду, заподіяну і доведений Live Excurs внаслідок протиправного умислу або грубої необережності. За легку та середню недбалість, а також за непряму та непряму шкоду відповідальність, заснована на договорі, правопорушенні чи з будь-якої іншої причини, категорично виключається. Непрямими збитками є, наприклад, втрачена вигода, фінансові втрати, пошкодження репутації або втрата даних через тимчасове порушення або припинення доступності послуг Live Excurs. Крім того, Live Excurs не несе жодної Договірної або позадоговірної відповідальності за шкоду, заподіяну допоміжними особами, які використовуються для надання послуги.

2) вищевказані винятки та обмеження відповідальності не застосовуються у разі винного заподіяння шкоди життю, тілу та здоров’ю, безпосередньо заподіяної Live Excurs, а також у разі обов’язкових правових норм, включаючи положення Закону про відповідальність за якість продукції.

3) з урахуванням вищевикладеного загальна відповідальність відповідно до цих умов, незалежно від причини і, наскільки це допустимо законом, обмежується вартістю послуги, яку Live Excurs надає в рамках своїх послуг.

4) у разі виникнення події, що знаходиться поза нашим контролем і впливом (так звані форс-мажорні обставини), ми не приймаємо на себе ніякої відповідальності або відповідальності за невиконання або затримку виконання будь-яких зобов’язань, що випливають з цих ОПУ і заснованих на них договірних відносин. . Подія, що знаходиться поза нашим контролем, виникає, наприклад, в наступних випадках:

страйки, закриття територій або інші страйки третіх осіб, вторгнення, терористичні атаки, війни, пожежі, вибухи, урагани, повені, землетруси, епідемії, пандемії, інші стихійні лиха, вихід з ладу державних або приватних мереж зв’язку або неможливість використання залізничний, морський, повітряний, автомобільний або інші види громадського або приватного транспорту.

Якщо відбудеться подія поза нашим контролем, яка вплине на виконання наших зобов’язань за договором, ми повідомимо вам про це в найкоротші терміни.

 

XIII. Захист даних

Live Excurs збирає і обробляє персональні дані тільки в рамках правових норм, зокрема, відповідно до чинного законодавства про захист даних. Додаткову інформацію про обробку Ваших особистих даних, ваші права та пов’язані з цим питання можна знайти в нашій Політиці конфіденційності за адресою https://www.liveexcurs.com/politika-konfidenczijnosti/, яка є невід’ємною частиною цих умов і умови.

 

XIV. Застереження про подільність

Якщо одне з положень цих ОПУ є або стане незаконним, недійсним або не має позовної сили з будь-якої причини, це не вплине на дійсність інших положень. Якщо не обумовлено інше, недійсне положення вважається заміненим дійсним положенням, в максимально можливій мірі враховує економічну мету положення і волю сторін на момент укладення договору. Те ж саме відноситься і до можливих прогалин в справжніх загальних положеннях і умовах.

 

Застосовне право та місце юрисдикції

1) справжні ОПУ, засновані на них договірні відносини і будь-які спори регулюються виключно швейцарським законодавством, за винятком норм колізійного права.

2) цей контракт регулюється виключно швейцарським законодавством, за винятком колізійного права і закону ООН про продажі.

3) місцем юрисдикції для розгляду спорів, що виникають із цієї Угоди, є зареєстрований офіс Live Excurs.

4) ці положення застосовуються тільки в тому випадку, якщо немає обов’язкових положень законодавства держави, в якому споживач має своє звичайне місце проживання, які мали б переважну силу над справжніми ОПУ.

 

Зміна цих положень
Зміна цих умов може бути здійснена або окремою письмовою угодою, або шляхом публікації змінених умов на сайті www.liveexcurs.com. інформація про виробників відео електронною поштою від Live Excurs.

 

Онлайн экскурсии
Всі платежі зашифровані і безпечно передаються по протоколу SSL.
Онлайн экскурсии

Live Excurs 

Aleestrasse 36 a, 

8590 Romanshorn, 

Швейцарія

E-Mail: contact@liveexcurs.com